O nás

Spoločnosť newface, s.r.o. sa ako pokračovateľ  v živnostenskom podnikaní v oblasti stavebníctva vyprofilovala ako špecialista na odvetrané fasády a montované terasy.

Naše služby v tomto smere zahŕňajú všetky činnosti od obhliadky stavby, návrhu, vizualizáciu až po profesionálnu realizáciu do najmenších detailov. Tie sú pre nás zakaždým výzvou, ktorá nás posúva vpred smerom k maximálnej dôvere zákazníkov v naše schopnosti a skúsenosti. My túto dôveru oplácame spoľahlivosťou a nekompromisnou kvalitou.

V našej ponuke nájdu investori a architekti vždy len také materiály, o ktorých sme presvedčení, že tvoria špičku v tomto segmente trhu, pričom sme prioritne zameraní na drevo a predovšetkým na jeho bezúdržbové alternatívy.

Preto naším top produktom sú od roku 2013 kompozitné WPC profily novej generácie – Timbermax. Tento materiál svojím vzhľadom dokonale nahrádza exotické dreviny a vďaka technológii dvojitej extrúzie netrpí viacerými nedostatkami väčšiny ostatných WPC kompozitov na trhu. Okrem vysokej farebnej stálosti treba vyzdvihnúť nulovú nasiakavosť povrchu, ktorá zabezpečuje najjednoduchšie možné čistenie a odolnosť voči všetkých vplyvom v exteriéri.

 

Čo sa týka dreva, naša ponuka je obmedzená na kvalitné termodrevo nemeckého výrobcu Timura, keďže sme tiež zástancovia názoru "z princípu žiadne tropické drevo".  Tepelne opracované drevo z európskych kontrolovaných výrubov svojím vzhľadom a vlastnosťami dokáže plne nahradiť exotické dreviny.  Na terasy, ktoré sú podstatne viac namáhané, máme v ponuke krásny a dostatočne tvrdý jaseň. Od neho mäkší topoľ je tiež použiteľný na terasy, ale treba počítať s nižšou mechanickou odolnosťou, ako napríklad pri borovici, alebo smreku. Oproti týmto dvom má ale topoľ krajšiu a zaujímavejšiu kresbu.

 

Zo skupiny veľkoplošných materiálov na odvetrané fasády sme do našej ponuky zaradili exteriérové HPL platne série MEG talianskeho výrobcu Abet laminati. Výhody HPL platní v oblasti odolnosti a trvanlivosti netreba obzvlášť vyzdvihovať. Napriek tomu, že firma Abet je globálne jedným z najväčších výrobcov s viac ako 50-ročnou tradíciou, všetky jeho výrobné kapacity sú kvôli účinnejšej kontrole kvality umiestnené v Taliansku. Atraktívne dekory z aktuálnej kolekcie 2014 budú určite pozitívnym oživením v tomto segmente na našom trhu.

Jednou stranou mince našich služieb sú kvalitné materiály, druhou stranou realizácia. Kvalitný materiál je síce základným predpokladom kvality finálneho produktu, ten však môže byť dotiahnutý do dokonalosti len precíznym spracovaním a montážou, ale naopak aj doslova pokazený, ak sa táto finálna fáza zanedbá. Preto sme radi, že sa nám podarilo vytvoriť team zručných, skúsených a s firemnou filozofiou stotožnených remeselníkov, za ktorých prácu berieme patričné záruky. Naši spolupracovníci sú dôsledne vyškolení a disponujú viacročnými skúsenosťami s mnohými materiálmi.

Naším cieľom nie je maximalizácia predaných množstiev, ale maximalizícia počtu spokojných zákazníkov, ktorí oceňujú našu absolútnu orientáciu na kvalitu, pritom za primeranú cenu. Za našu samozrejmú povinnosť považujeme vždy upozorniť zákazníka na možné úskalia prílišnej snahy šetriť tam, kde sa to môže vypomstiť.